Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik erre megoldás?

Létezik erre megoldás?

Figyelt kérdés

Már egy éve, nagyon szarul vagyok. Folyamatosan, minden nap.

Szomorú vagyok, kedvtelen, unott. Nincs semmihez sem erőm, sem motivációm. Néha üresnek érzem magam.

Gyakran jár a fejemben az öngyilkosság gondolata, inkább lennék halott mint hogy így éljek. Minden nap ugyanaz, semmi izgalom.

Nincsenek nagyon barátaim, de akik vannak azonak sem nagyon mondanám el ezt. Amikor az utcán/suliban/bárhol vagyok társaságban, csak felrakom a "kamumosolyt" és megy minden tovább.

Vágom magam, fél éve. Nagyon durva érzés, de jó. Mintha a gondok egy időre elszállnának.

Mit tegyek hogy elmúljon ez az állapot?



2015. okt. 26. 20:55
 1/2 anonim válasza:
Semmiképp ne dobd el az életed!!! Gondolj bele,biztosan vannak olyanok akiknek boldogság hogy te létezel és nem akarnak elveszíteni! Keresd meg ezeket az embereket és legyél az ő társaságukban! Attól biztosan jobban leszel! Vagy ha nincs más keress fel egy pszihológust.
2015. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre pszichológus kell van ennek valami különösebb oka?
2015. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!