Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak? Megbolondulok!?

Mit csináljak? Megbolondulok!?

Figyelt kérdés
Amúgy sem vagyok egy nagy szépség (bár mások azt mondják helyes vagyok), de a szemüveg olyan szinten elcsúfit, hogy amikor tükörbe nézek, majd elhányom magam. Az a helyzet, hogy sajnos rövidlátó vagyok és mindig kellene hordanom. De már romlott is azóta a látásom, ezért másik szemüveget kellett venni, de szerintem már ez se jó. Annyira utálom a szemüveget, már úgy érzem magam, mint egy vak. Amikor meg rajtam van, akkor meg elsem tudom mondani mennyire rossz érzés. Egyszerüen szégyenlem. Megvakulni nem akarok, de nem merem felrakni, mert még saját magam előtt is szégyenlem, nem bírom magamat így elfogadni és azt sem akarok hogy mások ezért röhögjenek rajtam, viszont nélküle mar fél méterre sem látok rendessen, csak nagyobb dolgokat. Kontaktlencsém nem lehet, mert minden évben kötőhártxa gyulladásom van (nem tudom miért talán allergia), és anyám azt mondta hogy nincs rá pénz, ha kell megdolgozok érte. Végülis igaza van, de 14 évessen dolgozni? Azon gondolkoztam már hogy kéne másik keret, de valószínű, hogy azt sem használnám mert nem tudom magamat így elfogadni (de lehet, ha tetszene használnám), és anyám azt mondta hogy erre sincs pénz. Mit tudnék tenni?

#szemüveg #csúnya #undor #csúnyaság #csúfolás #szerencsétlen #hányingert keltő #anti-elfogadás
2016. febr. 23. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
ma már vannak divatos szemüvegek, amiknek az alja ilyen szélesebb, kifejezetten divat ma az ilyen szemüveg
2016. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2016. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló van, csak az a külömbség, hogy nekem nem áll jól, sőt kifejezetten elcsúfit.
2016. febr. 23. 13:24
 4/13 anonim ***** válasza:

akkor keresned kell másik frizurát és szemüveget ami az arcodhoz jól áll

Sminkeld magad kicsit, az sokat dob a megjelenésén egy nőnek

2016. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek tudnak olyan szemüveget adni, ami jól áll az arcformájához.

Szerintem menj be egy Vision üzletbe (vagy bármely más optikába) és próbálgasd fel a kereteket, én pár napja csináltattam szemüveget, rengeteg van, és az eladók is segítenek választani, ha megkéred őket. Mindig vannak különböző szemüveg akciók, mire legközelebb cserélni kell a szemüveged, szerintem ki tudnád választani, melyik keret tetszik magadon. Az olcsóbb keretekből is sokféle van egyébként, nem csak a drágákból. Nézz körül!

2016. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, ha anyám nem tiltakozna, hogy nincs rá pénze...
2016. febr. 23. 13:40
 7/13 anonim ***** válasza:
gyűjtened kell születésnap karácsony stb
2016. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
diákmunka nyáron
2016. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én születésnapomra, névnapomra meg ünnepekre nem szoktam kapni semmit. Diákmunkából meg úgyse lesz semmi, mert mondtam hogy újsághordásba benne lennék, anyám azt nem tudja elintézni, más ötletem meg nincsen.
2016. febr. 23. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:

vannak más nyári munkák is például mezőgazdaságban

Ha el akarsz menni dolgozni akkor el tudsz menni szerintem

2016. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!