Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » WordPress platformra hogyam...

WordPress platformra hogyam tudok etarget reklámot beilleszteni? Részletezem lent SOS

Figyelt kérdés
Szóval, a YouTube-ra regisztráltam hamarabb, de ott kellett egy AdSense fiók ezért megcsináltam, de akkor még nem volteg a honlapom, ezért annak nevét nem tudtam megadni. Most, hogy üzemel a weblap próbáltam AdSense hirdetéseket elhelyezni rajta, le is töltöttem az AdSense plug in-t a WordPress alkalmazásomba, de arra hivatkozva, hogy Host AdSense fiokom van nem engedélyez, (host=társoldalon azaz YouTubon használt) lehetőség; Az AdSense fiojomat tegyem teljeskötűvé, ok megadom a weblap cimét, de a véglegesítéshez el kell helyeznek egy reklámot rajta, no de akkor ujra abba utkozok, hogy még nem vagyok teljeskoru, hogy reklamot helyezzek el. Ez egy paradoxon, szóval alternativa az Etarget, jó könnyen, egyezeruen meg is kaptam a kodot, de nem tudom elhelyezni, mert nincs hozzá plug in a wordpressben, html alapu kodolashoz nem értek, dzoval konyorgom valaki segitsen, mert tehetetlem vagyok.

2016. júl. 23. 19:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért, gyorsan gépeltem.
2016. júl. 23. 19:39
 2/2 Edmond Pihe válasza:
Felejtsd el a plugint! Egyszerűbb ha te saját magad implementálod bele a témádba a hirdetésed kódját. Fogod magad, és belépsz az Adsense-be! ( [link] Saját hirdetések menü -> Egyéb termékek. Itt hozzáadod a domain címed, hogy ellenőrizzék. Ha ezt megcsináltad akkor utána URL-csatornákra katt. Ide is hozzá adod a domain-ed és csak ezek után generálsz egy scriptet a Hirdetési egységek alatt amit elhelyezel oda ahol te majd látni szeretnéd a hirdetést. Miután ez megvan kb. 24-48 óra és látszani fognak a hirdetéseid!
2016. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!