Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Száraz szem okozhat magas...

Száraz szem okozhat magas szemnyomást?

Figyelt kérdés

Légkondi miatt ki száradt a szemem, és azóta hirtelen fellépő nyomást érzek a szemeimben. Általában nem tart sokáig, olyankor kicsit pihentetem és el is múlik.

Olyankor a látásom elhomályosodik, és olyan érzés mintha ki akarna fordulni a szemem a helyéről.



2016. júl. 26. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a szemészetre, mert ha tényleg a szemnyomásod olyan magas, hogy már érzed is, akkor annak súlyos következményei lehetnek.
2016. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekem évek óta száraz a szemem, műkönnyet hazsnálok, de ilyet még nem éreztem soha amit írsz, szerintem sürgősen menj el megnézetni a szemed.
2016. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap voltam szemészeten, mondtam is az orvosnak, hogy ezt érzem...nem mérte meg, csak az ujjával nyomogatta a szemem. Azt mondta a szárazságtól lehet. Én azért mégis nyugtalan vagyok.
2016. júl. 26. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha műkönny nem segít, akkor én visszamennék az orvoshoz, hogy nézze meg a szemnyomást is.
2016. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp vissza megyek! Köszi mindenkinek!
2016. júl. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!