Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és meg csak...

14 éves vagyok és meg csak most elsőnek próbaltam a makkomról lehúzni a bőrt és sikerült is de nehéz volt visszahúzni? Ez baj vagy ha még többször fogom próbálni fog sikerülni?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek.
2015. máj. 4. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehetőleg ne szárazon gyakorlatozz,kend meg valamilyen krémmel legalább .Egyre könnyebb lesz majd .
2015. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Akkor hogy tisztálkodsz, ha 14 évesen húztad le először a bőrt a makkodról? Hmm?
2015. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Valóban akkor eddig hogyan mostad meg a nemiszerved?


Már 5 éves kisgyerekek probálják egyedül mosni a kis kukkerjukat,amíg meg nagyon kicsik a szülők teszik ezt meg.


Meleg vízben ezentúl minden este mosd meg rendesen a nemiszerved,húzd a makk mögé a fitymád és mosd meg jól a makkod.És minden este pár percig a vízben kezd óvatosan a fitymád hátrahúzkodni és akkor majd több alkalom után sokall könnyebben fog menni.

2015. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig jó, csak így tovább.


Kár, hogy a szüleid nem mondták el neked, hogy odabenn is meg kell mosni – de most már tudod. Ahogy páran fölöttem is mondták, fürdéskor húzd hátra, mosd meg (vízzel; ha szappant vagy tusfürdőt használsz akkor öblítsd ki jól!).

2015. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tóth jános vince válasza:
100%

Szia.

Sztem ez jo h irtal ide megtudod h mi van ilyenkor.

1 barátaoddal vagy csaladod ffi tagjaival akiben megbízol 100% ban.

Ezekről is lehet nyugodtan beszélgetni.

Elég furi h még nem beszéltek szüleid ezekről mar egy 14 éves nagyfiúval.

Éppen ideje lenne.

Ha faj egy dokinak is mond el.

Ha nem akkor meg

egyébként 1 éven belül felgyorsul ez meglátod simán megy.

2018. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!