Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse rendeles interne...

Kontaktlencse rendeles internetrol mennyire biztos megoldas?

Figyelt kérdés
Termeszetesen szemesz irta fel a lencse dioptriajat, atmerojet, gorbuletet. Ezek utan lehet meg valamilyen rizikofaktor, pl gyartonkenti elteresek, ill minden folyadek passzol barmilyen lencsehez?

2016. nov. 22. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd fel ugyan ezt a kérdést a szemészednek ő meg kell tudja mondani.
2016. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elsőre rendeltettem optikában, utána már otthon internetről. Semmi probléma nem szokott lenni, ha megvan az, hogy milyen fajtájú a lencséd, mekkora görbület, dioptria.. Akkor simán megrendelheted otthonról, méghozzá a www.eoptika.hu -ról! Olcsóbb, mintha az optikában vennéd és másnap már ki is szállítják. Kontaktlencse folyadékból rengeteg féle van, azt ki kell neked tapasztalni, hogy melyik a megfelelő a számodra. Én Alcon Opti-Free PureMoist folyadékot használok, nekem nagyon bevált. Viszont elsőre szerintem optikából rendeltess, mert ott adnak próbalencsét, hogy megfelel-e neked az adott lencse.
2016. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!