Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Láthatok újra valamikor?

Láthatok újra valamikor?

Figyelt kérdés
A jobb szememben az éleslátás helyén van egy heg (kiskori betegség miatt). Emiatt nem látok a jobb szememmel. A ballal is csak nagyon keveset (10%). Az orvosom azt mondta, még nincs és ezt nem is lehet meggyógyítani. Ez fél-egy éve volt.
2010. máj. 5. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Ezt igazából egy jó orvos tudná meg mondani.. de sajnálom am a szemeddel történt.. :(
2010. máj. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Mintha cska rólam írtál volna.... Én koraszülött voltam (6 hónapra születtem). Megvakultam mindkét szememre, az inkubátorban adagolt nagy nyomású oxigén miatt. Műtétek sorát végezték el rajtam, de a jobb szememben az éleslátás helyén van a heg.... A sjetek is kezdtek elhalni mindkét szememben és nem tudták megállítani a folyamatot... A jobb szememmel sosem láttam, a bal szemem is rossz volt (nem annyira, mint Neked). Megmondták még akkor az anyukámnak, hogy a bal szemem sem fog sokáig működni, mert abban is halnak el a sejtek. Nos, 18 éves vagyok, négy éve vak, végérvényesen.... (Beszélő számítógép segítségével írok) Nem akartalak megijeszteni, hiszen nem tudhatom, mi a szembetegséged, szóval még az is lehet, hgoy láthatsz majd!:) Tényleg nem akartalak megijeszteni!!! Kívánom, hogy javuljon a látásod!!!! Üdv: Vivi, 18
2010. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát Vivi, elismerésem! Erős behatás következtében én is megvakulhatok, nem tudom, hogy dolgoznám fel... valószínűleg sehogy! Ezzel a 10%-kal teljesen jól elvagyok, élem az életem, alig szorulok segítségre, most is egyedül repültem Görögországba és vissza. De ha ez sem lenne... Másrészt viszont tök jó, hogy van a kék igazolványom, mert Budapesten élek, és hát megmarad 10 000 Ft-om havonta :). Puszi Neked, és további erőt, kitartást kívánok!
2010. jún. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!