Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtengelyferdülésre lehetség...

Szemtengelyferdülésre lehetséges a kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Elég erőteljesen befelé van fordulva a jobb szemem, ami igazából csak messzebbről látszik (legalábbis nekem úgy tűnik) közelről nézve jobb a helyzet, feltételezem hogy ez azért van, mert a ballal erőltetve fókuszálok hogy ne legyen minden homályos. Így van ez már évek óta, nem hordok kb féléve szemüveget, azelőtt hordtam, de mikor megcsináltattam is erőltetve fókuszáltam a vizsgálaton, mikor az erősségét választottam ki, tehát van egy olyan sejtésem hogy nem megfelelő lencse van benne. Mármost eljutottam arra pontra hogy nagyon sokszor hunyorgok a gép előtt, munkába fáj a szemem és a többi. Én elvagyok szemüveggel is, de párom azt akarja, próbáljam meg a kontaktlencsét mert szerinte jobb lenne. Mi a véleményetek? Lehetséges így a kontaktlencse? Köszönöm a válaszokat előre is! 23/F
2017. szept. 19. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam kontaklencsét de nem is szeretnék mert szerintem túl macerás

A legjobb ha egy szemésztől vagy optikustól megkérdezed

2017. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem tartom túl jó ötletnek, bár van aki azt mondja, kevesebb vele a baj, engem már attól a hideg ráz hogy bele kell nyúlni a szemembe.. Párom ragaszkodik hozzá hogy próbáljam ki, mert nem akarja hogy szemüveges legyek.
2017. szept. 23. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!