Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak? Szüksegem...

Stewie200 kérdése:

Mit csináljak? Szüksegem lenne szemüvegre vagy kontaktlencsére de nincs rá pénzem. Bőv. Lent

Figyelt kérdés
info szakra járok és már 2-3 éve elég rossz a szemem.. eddig nem foglalkoztam vele de egyre jobban mutatkozik a tanulmányi eredményemen hogy egyszerűen nem látok.. távolra egyáltalán, közelre is már egyre rosszabbul. Minél gyorsabb megoldás kéne de 3-4 hónap mire bekerülök szemészetre, magánra meg optikaira nincs pénzem, anyám se fizetné ki mert már 20 éves vagyok. Diákmunkás fizetésem kajára meg utazásra megy el... Tényleg nincs szemüvegre vagy lencsére valami eü támogatás?? :( vagy műtét vagy valami... a fejem is sokat fáj ha gépnél ülök, tuti az is a szemem miatt...

2018. okt. 16. 13:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült, milyen dioptria kell? Van két elfekvő szemüvegem (illetve rövidesen lesz egy harmadik is), ha pont olyan kell neked (mondjuk annak kb. nulla az esélye), oda tudom adni. Használtak, de ideiglenesnek lehet jó. Egyébként semmit nem tudnék kezdeni velük...
2018. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!