Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van külön szemvizsgálat...

Van külön szemvizsgálat szemüvegre és kontaktlencsére, vagy elég egy sima szemvizsgálat?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam ingyenes szemvizsgálaton vizsgálaton, amit kontaktlencse viselése előtt szoktak elvégezni, felírták az adatokat, hogy mennyire rossz a szemem, de szemüvegre 2500 ft a szemvizsgálat. NAh, de szóval azt mondták amiért nem hordtam szemüveget ezért nem lehet egyből kontaktlencsém, szóval most csináltatok szemüveget, de csak kontaktlencsére vizsgálták meg a szemem, és most már csinálják is nekem a szemüveget a múltkor mért adatokból..kissé furcsa ez nekem. Biztos, hogy másmilyen szemvizsgálat kellene a szememre ha szemüveget akarok hordani vagy ez csak lehúzás akart lenni?
2011. okt. 16. 19:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!