Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Más árnyalatú színeket látok...

Más árnyalatú színeket látok a két szememmel, ez normális?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta más árnyalatú színeket látok a szemeimmel (egyikkel hidegebbek, másikkal melegebbek; például a szemeim zöldek, az egyik szememmel rendesen látom is, hogy zöld, a másikkal alig látom benne a zöldet, vagyis nem olyan élénknek látom) nemrég rákérdeztem másoknál, és azt válaszolták, hogy nekik nincs ilyesmi. Akkor mitől lehet?
2010. júl. 6. 00:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ehhez hozzá tartozik, hogy kb amióta emlékszem, azóta ilyen. Van szemüvegem (de azelőtt is ilyen volt), szóval egyformán látok a szemeimmel, és kb egy éve csináltattam az újat, amikor teljesen kivizsgálta a szemeimet az orvos és nem talált semmilyen elváltozást..:S De akkor mitől van?
2010. júl. 6. 00:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos pontig szerintem ez természetes, nekem is így van.

De azt te tudod, hogy mennyire gáz. Gondolom a hideg-meleg árnyalatok különbségre gondolsz a kettő közt.

Ha gondolod nézesd meg azért.

BÁr nekem nincs miatta semmi, ám minimális az eltérés.

2010. júl. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, arra gondolsz-e, mint én, de énis máshogy látok a két szememmel. Az egyikkel élénkebben a színeket, a másikkal minden tompább, szürkébb.
2010. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, a szemem színe egyébként szürkés-zöldes-türkizkék.
2010. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen melegebb-hidegebb(szürkés) különbségre gondoltam én is.

Utolsó: Az enyém zöldes-sárgás, lehet, hogy a zöld szín a ludas?:D

2010. júl. 17. 16:19
 6/6 anonim válasza:
Nem hinném, én pl barna szemű vagyok és énis máshogy látom a színeket mindkét szememmel.
2014. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!