Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 153 cm vagyok és 19 éves....

Rakottkrumplistészta kérdése:

153 cm vagyok és 19 éves. Mennyi az ideális testsúly számomra?

Figyelt kérdés
47 kg vagyok és ha a tükörbe nézek túlságosan vékonynak látom magam. Kipróbáltam néhány 'hízókúrát', de nem nagyon váltak be. Azt szeretném tudni,ti mennyi kg és hány cm vagytok meg vagytok e elégedve vele és persze kort is írjatok. A segítségetekkel talán el tudom dönteni, hogy szükséges e fel szednem pár kilót, vagy sem.
2019. aug. 29. 00:12
 1/3 anonim válasza:
Én 165 cm vagyok 63 kg. Én pl inkább ducibbnak tartom magam, de ez van. Hát ha 153 cm vagy akkor szerintem 50 kg a normális. De ha ilyen alacsony vagy, akkor szerintem még a 48-49 kg is egész átlagos. Ha hízni akarsz akkor egyél alvás előtt. Több eselyed van úgy a hízásra.
2019. aug. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kép? Fej nélkül, ruhában

Amúgy 50-60 kg közt, de nem háj, hanem izom

Ha a medencecsontod és a bordáid látszódnak, túl sovány vagy

2019. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

50-55 az 50 alatti kevés, én 155 centi vagyok (bár most kicsit felszedtem de régebben 55 kilo voltam és ugy az volt a tökéletes)

50 alatt már nem adhatsz vért sem ugy hogy egy két kiloval azért probálkozz már

2019. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!