Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék viszonylag...

HanokaS kérdése:

Hogyan hízhatnék viszonylag gyorsan egy pár kilót?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, 170 cm és 48 kg , mások igen szépnek tartanak, de mindig mondják hogy milyen vékony vagyok, már túlságosan is. én ezt tudom, és szeretnék hízni. kb 5-10 kilót, de szeretnék egészséges maradni . Légyszíves ha idióta, bunkó választ szeretnél adni inkább ne írj semmit. előre is köszönöm a válaszokat

#egészség #táplálkozás. testsúly
2019. aug. 30. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Klasszikus magyar konyha. Tészták, szaftos-húsos ételek, olaj helyett használj zsírt stb. Még finomak is, csak aztán tudd abbahagyni :)
2019. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én 167 kg vagyok mindennap hízok kb fél kilót ha nem vigyáznák már lennék 3 mázsa szóval ne akarj hízni én a fél karomat adnám érte ha 1 kgt le tudnák adni
2019. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

40 éves koromig én se tudtam hízni, pedig nagyon szerettem volna. Most már visszasírom azt az időt, csak most látom, milyen szerencsés voltam. Azt ettem, amit akartam, annyit, amennyit akartam, sokkal jobb volt, mint most, amikor már figyelni kell a súlyomra, és most meg nem megy le egy kiló sem, hiába akarom.

De hogy mégis megpróbáljak valami tanácsot adni, az első, hogy ne idegeskedj semmin. A szorongás, az idegesség valszeg neked is a gyomrodra megy. Reggelizz minden nap rendesen, és igyál sok folyadékot, az kitágítja a gyomrot. Ne mulassz el egyetlen étkezést sem, és mindig ráérősen egyél.

Sajnos, tudom, hogy ez sem tuti, ha nekem így sikerült is 2-3 kilót kilót felszedni (többet soha), akkor azt 1-2 héten belül le is adtam. ha nem megy, örülj a karcsúságodnak, mert két gyerek után és 40 felett már Te is vissza fogod sírni.

2019. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesen: súlyzós edzéssel és tömegnövelő étrenddel, a sport, testépítés rovatban segítenek
2019. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyél sokat, egyél sütiket, tortákat, tészta féléket, zsírosabb húsokat, mindenfélét. Hozzá meg cukrozott üdítőt igyál!
2019. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!