Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs székletem egy hete. Meg...

Nincs székletem egy hete. Meg az inger sem jön. Ittam ricinust de semmi. Utána glicerines kuppot próbáltam ki szinten semmi. Dulcolax sem tette meg a hatását. Nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akartam orvoshoz menni mert ciki de muszáj lesz. Félek majd attól hogy komoly bajom lesz. Valaki meg volt így? Mitől lehet?
2019. szept. 24. 05:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Már nálam is fordult ilyen elő. Nem normális, de nem mentem dokihoz. Egyél rostdús gyümölcsöt, szilvát, szőlőt. Reggel ébredés után ülj vécére és próbálkozz kúppal, haspréssel. én ezt tettem minden reggel. Egy ideig beállt a dolog. Ha nem jön össze go a dokihoz.
2019. szept. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ettél közben normisan?

Fel vagy puffadva, fáj a hasad?

2019. szept. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen eszek rendesen. Sok folyadékot iszom. Gyomolcsot, zöldséget.. Kavarog a gyomrom.. Mintha menne a hasam az első napokba meg jött az inger most már semmi
2019. szept. 24. 06:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elmennék a dokihoz. Nagybátyámnak vastagbéldaganat miatt nem indult meg a széklete még a ricinustól sem. Úgyhogy ez nem játék, ha már a kemény cuccok se használnak, akkor doki! Még ma!
2019. szept. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
Lehet bélelzáródás is, bár akkor puffadsz is meg a szelek sem távoznak.
2019. szept. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Én is dokit javasolnék,minél hamarabb. Nekem is az ugrott be, mint a 4-es válaszolónak: vastagbéldaganat. Nekem a nagynéném járt így, hogy nem volt széklete, semmi sem hatott. Kiderült, vastagbéldaganata volt. És csak ez a tünete volt. Nyugi, ez az egyik legkönnyebben gyógyítható daganat, de időben kell felfedezni. Szóval orvos. Még ma. Így is el fog telni pár nap/hét, mire diagnózis lesz. (Hacsak nem mégy majd magánban béltükrözésre) De először háziorvos. Minél hamarabb.
2019. szept. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Régebben is volt a székleteddel gond? A gyakorisággal?
2019. szept. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Régebb is volt gond

És lelki okok miatt van sajnos

Nem daganat szerintem

2019. szept. 24. 07:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ilyen kiskoromban volt mikor nevelőintézetbe küldtek egy rövid időre a szüleim ami olyan volt mint a pokol. Komoly lelki oka lehet, nagyon szoronghatsz valami miatt!!
2019. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Moxalole székletlazítót kell inni, mert az a besült székletet is fellazítja, aztán reggel éhgyomorra 2dl Hunyadi víz kihozza belőled a sarat!
2019. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!