Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Haspuffadás ellen mit lehetne...

Haspuffadás ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Van olyan mikor nem tudok rendszeresen,normálisan enni.

Aztán rájövök ,hogy mégiscsak kéne ennem, olyankor már nagyon éhes vagyok és sokat eszek egyszerre- azt vettem észre,hogy ilyenkor nagyobb a hasam.(általában reggelre lemegy azt tudom )

Na most mit lehet ez ellen tenni?? Többet,vagy kevesebbet egyek,de rendszeresen??

Tanácsokat kérek előre is köszönöm.

18l


2010. júl. 16. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak rendszeresen egyél, vagyis ne várd meg míg nagyon megéhezel, mert akkor csak teletömöd magad, és olyankor más is felpuffad!

egyébként az espumisan gyöngy kapszula nagyon jó én azt szoktam bevenni, kérj tanácsot te is a patikustól, mit javasol?

2010. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A rendszertelen és egészségtelen táplálkozás NEM LEHET gyógyszerrel megoldani. Az csak tüneti kezelés.

Rendszeresen egyél kevesebbet, nagyrészt nyers zöldséget, gyümölcsöt, könnyű kajákat. Zsíros, fűszeres, cukros holmi felejtős.

2010. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha étkezés után két órával is fennáll még a haspuffadás, akkor végig lehet csinálni a jóga antigasztrikus gyakorlatsorát, amely nagy segítséget jelenthet. Vegyszermentes megoldás és székrekedés ellen is jó.

Ha a dolog rendszeresen jelentkezik, akkor akár minden reggel meg lehet csinálni, nem tart sokáig.

Jól érzed: a rendszeres étkezés meghálálja magát. És figyeld meg, mi puffaszt. azt hagyd el.

2010. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fogyassz probiotikumot és prebiotikumot, mert az segít, hogy jó legyen az emésztésed, és ha rendbe van, akkor talán kialakul, hogy a rendszeres étkezésed is és megszűnik végleg a haspuffadásod. Nézd meg a www.gastrolife.hu weboldalt!
2010. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. júl. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!