Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi alkoholt ihat az a...

Mennyi alkoholt ihat az a személy aki jól bírja az alkoholt, tehát aki nehezebben rúg be?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 12 évben kiderült,hogy én nagyon jól bírom az alkoholt és nehezen rúgok be,de az egészségem miatt is nagyon érdekelne,hogy mennyi sört meg felest ihatok anélkül,hogy abból problémám lenne,mert azt már tapasztalatból tudom hogy megihatok 15-ször 0,5 liter sört meg néhány felest is és még nem rúgok be,csak kicsit bizonytalanabbul járok,de szeretném megtudni mennyit ihatok anélkül,hogy abból komolyabb bajom legyen és gondolom ez így érthető mindenkinek! ;-) :-)

#alkohol #magas alkoholterhelhetőség #alkoholterhelhetőség #egészséges alkohol fogyasztás
2019. okt. 19. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
0.0 alkoholt.
2019. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Attól hogy nem rúgsz be a májad még hazavágja. Csináltass egy labort és nézd meg.
2019. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írják, ilyen hatalmas mennyiség nem szerencsés. Nincs ilyen meghatározás, "mennyit ihatok" mert mindenkinek egyénfüggő, kinek hogy hat a szervezetére, de nagyobb mennyiségben senkinek sem egészséges.
2019. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat,a második válaszolótól szeretném kérdezni,hogy véleménye szerint hogyan és milyen laborvizsgálatra kérjek beutalót a háziorvosomtól?
2019. okt. 19. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az a válaszoló vagyok, de gondolom vérkép vizsgálatra, ahol máj értékeit is nézik a vérből. Egyéb májjal kapcsolatos vizsgálatok is biztosan vannak.
2019. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddigi legutolsó válaszoló Önnek/Neked is köszönöm szépen a kedves választ! :-) :-)
2019. okt. 19. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Egyszerűen csak kérsz egy vér/vizeletvizsgálatot. Neten megtalálod hogy mi mennyi és mennyi egészséges. Én szedem a Legalont, szedd te is. Sajna most is a kocsmából jövök :-D
2019. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2019. okt. 20. 09:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy kérd, hogy a májfunkciót nézzék meg. A bilirubin szinted beszédes...
2019. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!