Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok böfögni?

Miért nem tudok böfögni?

Figyelt kérdés
a kérdés komoly, életembe egysuer böfögtem 6 évesen, akkor is csodálkoztam hogy böfögtem, egyszerűen nem tudok böfögni, ez miért van?

2019. dec. 4. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én sem tudok, kb évente 1x, ha megy

viszont ilyen kis morgások jönnek fel, leginkább a tüdőmben, a nyelőcsőben vagy a légcsőben érzem, nem tudom, hogy hol

de ez borzasztó rossz, mert nem igazán lehet irányítani, egyrészt kellemetlen, másrészt ciki, ha másokkal vagyok, mivel eléggé hallatszódik

lehet ezzel valamit kezdeni?

2019. dec. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ellenkező irányba távozik a felesleges levegő. :)

Nem baj az, ha amúgy rendben van az emésztésed. Ilyen típus vagy, és kész.

2019. dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán böfögök, szerintem ez nem baj. Nem eszek, iszok olyan dolgokat, amik ezt kiválthatják, lassan eszek, nem kapkodva, levegőt nyelve. A gyomrom, emésztésem nagyon jó. Ismerek olyan embereket, akik elég sokat böfögnek, azt figyeltem meg, hogy vagy sok szénsavas italt isznak, vagy nagyon gyorsan esznek, vagy mindkettő.
2019. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Egyik ismerosom sem tud bofogni, elmeletileg a gyomorszajnal valami nem ugy van, ahogy annak lenni kene.

En pl tudom is iranyitani a bofogest, barmikor barmennyit.

2019. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Én sem tudok, nekem is ilyen morgások jönnek fel.
2019. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!