Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez most mért számít soványnak?

Ez most mért számít soványnak?

Figyelt kérdés

Nemed: nő

Magasságod: 1.64 méter

Testsúlyod: 44 Kg

Korod: 14 év

Test tömeg indexed: 16.36 - sovány!

Javasolt tápláló diéta!


Szerintem átlagos. Én így érzem jól magam. Nem értem,hogy ez mért soványnak minősül.


2010. júl. 24. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem ez rendben van. És ha így érzed magad jól, akkor ez az ideális.
2010. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Hát, tényleg soványnak hangzik. Az ismerőseim között már azokra is azt mondják, hogy vékony, aki a magasságánál 110-zel alacsonyabb súlyú. Én 175 centi vagyok és 70kg, de 65 kilósan már alaposan nyomtak a csontjaim :D


De ha szerinted jól nézel ki, és mások sem találnak túl vékonynak, akkor minden oké.

2010. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyedül anyum mondja,hogy nagyon vékony vagyok. Pedig nem. A hasam szép, lapos és izmos(merthogy napi testmozgás mindig megvan) a csontjaim se látszódnak ki. Formás a fenekem,ideálisak a melleim a koromhoz képes. Szerintem rendben vagyok.
2010. júl. 24. 22:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg alapból vékony a csontozatom.
2010. júl. 24. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
aza lényeg h érzd jól magad a bőrödben
2010. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy túl vékony! A BMI-t ne nézd, az a kövéreket pártolja. Én 24 éves vagyok, és még soha nem írta, hogy normális lennék :)
2010. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is normális. én 160 centi vagyok 25 éves és kb olyan 46-48 kiló szoktam lenni, és nem vagyok igazán vékony, hanem inkább a közepes kategóriába tartozom...

Szóval a korodhoz és a magasságodhoz képest ez jó.

2010. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is a BMI azért ilyen, mert a legtöbben el vannak hízva, és ha kicsit abba az irányba tolják a normálisat, akkor népszerűbbek lesznek vele... :P
2010. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!