Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rászoktam a puffasztott rizs...

Pikírt kérdése:

Rászoktam a puffasztott rizs fogyasztására, ami nekem azért gond, mert helyettesíti a rendes kaját és fogyok is amire semmi szükségem. Hogy lehetne erről leállni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, hogy nem vásárolsz magadnak puffasztott rizst. Nem terem meg magától a szobában, ebben tuti biztos lehetsz.
2010. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szokj át a csokis puffasztott rizsre :)
2010. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél hozzá felvágottat, kenj rá lekvárt, egyél többet belőle, vagy egyél mellé sok mást is :)
2010. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megállni hogy ne vegyek. Mert ha nincs itthon azon kattog az agyam,hogy szerezhetném be.A többi válasz jó ötlet!De még messze vagyok a megoldástól.
2010. júl. 27. 06:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit a második és a harmadik mondott: vegyed a csokis változatot, vagy vajazd meg, kenj rá lekvárt, zsírt, mézet, vagy mártogasd pudingba!
2010. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom,mostanában úgy eszem,hogy gumicokorral együtt.Jó lenne ha sehogy sem enném,de mindenképp megpróbálom amiket itt leírtatok! Köszönöm!
2010. júl. 27. 21:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Most is rendes kaját eszem, és egyfolytában arra gondolok, mikor ehetem már a rizst.Hát ez nem semmi :(
2010. júl. 27. 21:56
 8/8 A kérdező kommentje:
A vége az lett,hogy annyira vérszegény lettem,hogy vénás vas injekciót kapok, és egy műtét is elmaradt emiatt. Szóval így sikerült leszoknom.
2011. márc. 5. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!