Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diéta, almaecetes "kúra"...

Diéta, almaecetes "kúra" okozhat hasmenést?

Figyelt kérdés

Semmi drasztikus fogyókúra, csak egy hete leálltam a zabálással, ebéd előtt vízzel hígított almaecetet ittam 4 napon át, de valahol a 3. nap után minden egyes ebéd után pár percre rámjön a hasmenés.

Leálltam az ecettel, már napokkal ezelőtt, de még mindig ugyanez van, minden ebéd után hasmenés. Nap közben nem eszem, nem nassolok, este szendvicset vagy müzlit szoktam, amik után sosincs hasmenésem. Reggel ha eszem akkor valami gyümölcsöt, illetve naponta 1 kávét, attól sincs hasmenésem.


Az ebédek az elmúlt néhány napban: kínai rizzsel csirkével, párolt répa, borsó, zöldbab, főtt tojás, krumpli, sárgarépa, főtt tészta, makréla, zöldsaláta, sajt...

Többek között ezeket is fogyasztottam világ életemben, sosem volt tőlük hasmenésem, most meg hirtelen mindentől.


Vagy a "diéta" fogott ki a bélrendszeremen, és furcsának találja, hogy nem kap nasit egész nap, esetleg az almaecet? Ezt leszámítva sokkal jobb a közérzetem amióta nem eszegetek nap közben állandóan.


De ha valami bélrendszeri dolog akkor miért nem minden egyes étkezés után? Biztosan nem az ebéd megy át rajtam 2 perc alatt, vagy igen? Már csak azért sem hiszem mert alig van hasmenésem ahhoz képest, hogy megeszek egy tányér ételt.


2020. ápr. 27. 15:36
 1/1 Laylah ***** válasza:
Tehát nem reggelizel? Öreg hiba. Nekem pl. attól szokott menni a hasam, ha reggeli előtt iszok. Bármit.
2020. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!