Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valamien tàplàlkozàsal lehet...

Megici kérdése:

Valamien tàplàlkozàsal lehet fejleszteni a testmagassàgot ?

Figyelt kérdés

En 157 cm magass vagyok szeretnèk pàr centit minèl hamaràb.Bizzom bene valamien tàplàlkozas segit csak nem tudom milyen tàplàlkozal ès hogyan osszam be 24 oràban.

(Helyesiràsi hibàm miat elöte is elnèzèst billentyü hibàs a telefonom)


2020. jún. 9. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Fontos, hogy olyan gyümölcsöket egyél ami magasan nő. Pl az alma nagyon jó, a szilva kevésbé az eper meg kimondottan hátráltat a növésben. Ez a magyar realitás. Ha van pénzed akkor vegyél ananászt vagy méginkább kókuszdiót, mert azok nagyon jók a növésre!
2020. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben De ezeket az ètkezèseket hàny orrakor èrdemes elvègezni 24 oràban ?
2020. jún. 9. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
minél többször
2020. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges bármivel próbálkoznod, a magasságodat a genetika határozza meg.
2020. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, fiú/lány? Ha még növésben vagy, akkor egyél rendesen, változatosan, legyen benne elég fehérje is. Naponta legalább 3x, reggeli, ebéd, vacsora. És mozogj, sportolj valamit, hogy erősödjenek is a csontjaid.

A szüleid (+nagyobb testvéred, ha van) milyen magasak?

2020. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

16 vagyok 1,57

Bàtyàm 24 eves 1,83

Faterom 1,74

Anyum 1 62

2020. jún. 11. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor még van esélye, hogy nőni fogsz. Szedhetsz vitaminokat is (D3, K).

#5

2020. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

En azt olvastam magneziumot is kell szedni melléjük.más véleménye szerint lehetetlen genetika nem hiszem hogy a vitamin segit neki pláne 2 hónap alatt ?

Mindenki más véleményel van.

2020. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!