Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valakinek tapasztalata van?

Valakinek tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A húgom nagyon sovány. 163/34 kg. 12 éves. Voltak vérvételen, de az nem mutatott semmit, több dolog volt a határértéken, de azt mondta a doki, hogy az még nem baj.

Ma délután mennek gasztroenterológushoz, mert a húgom eszik, de nem hízik (szerencsére fogyni sem fogy).

Nagyon fél, mert nem szereti az orvosokat, vagyis inkább a vizsgálatokat. Fél, hogy valami fájdalmas lesz. Én még sosem voltam gasztroenterológusnál.

Valaki akinek van tapasztalata elmondaná mit fognak csinálni?

Köszönöm!



2020. jún. 24. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam gasztroenterológusnál a fiammal, nem soványság, hanem emésztési problémák miatt. Lefektette az ágyra, végigtapogatta a hasát. Aztán felírta az adatait, beszélgettünk. Elküldte vérvételre, a levett vérből allergiavizsgálatot is csináltatott. Aztán vissza kellett mennünk az eredményért, megbeszéltük, mi a teendő, és ennyi.
2020. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Talán kicsit megnyugodott, de még mindig eléggé fél.

2020. jún. 24. 08:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyi, nem fogja ott helyben megműteni vagy ledugni egy csövet a torkán :)

A dokinak még az elején jelezzétek, hogy a húgod fél, remélem, megértő és kedves lesz (a miénk nagyon jó fej).

2020. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!