Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az anorexiások kb. hány nap...

Az anorexiások kb. hány nap alatt fogynak le, ugy hogy alig esznek?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert én az vagyok hanem azért mert lehet h a barátnőm az !!!!!
2008. nov. 25. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy hány kg volt, meg hogy milyen az anyagcseréje. én ha beteg vagyok és két-három napig alig eszek, akkor egyből olyan vagyok mint egy anorexiás. Amúgy sztem inkább más jelekre figyelj oda, pl egy anorexiás szőrösebb(nek tűnik), nagyon sokat iszik, és nagyon keveset eszik. Ha nagyon aggódsz, akkor tedd "próbára" azzal, hogy elhívod kajálni, de vmi diétás kajálásra, és ha azt is "fintorogva" eszi akkor lehet hogy baj van. Vagy miért nem kérdezel rá nála? Ha nagyon erősen tagadja, akkor is "gyanús" a dolog. De sajnos amíg a barátbőd nem látja be, te akármennyire szeretnél, nem tudsz neki segíteni. Én azért szorítok!!!
2008. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
őőőőhhmm hát kb most olyan 165-168cm (nem tudom pontosan) és kb olyan 55-57 kg.. még most tényleg nem olyan sovány mint egy anorexiás de azért kérdem mert mostanában alig eszik és szetm csak azt hazudja h nem kivánja a kaját meg h most nem éhes ! ezt azért nem hiszem el mert ha nem eszik akor h lehet az h nem éhes! nah mindegy rlem nem az de azért ha még tudsz akkor írj már még pár tanácsot vagy olyan dolgot amire oda figyeljek/ előre is köszi
2008. nov. 26. 08:20
 3/3 anonim válasza:
Hát ha sokat iszik és keveset eszik ha nincs étvágya ha pl ha eszik tükör előtt az is. meg huh piros karkötő ha szokott hordani karkötőket.ha szerinted mostanába sokat fogyik .ha sportol pedig eddig nem sportolt vagy ilyenek.de az is meglehet hogy csak megvan fázva és lázas meg hányingere van azért eszik keveset.
2011. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!