Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészség szempontjából tényleg...

Egészség szempontjából tényleg megéri négyszeres áron kókuszolajat venni napraforgó olaj helyett?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Rengeteg cikk és tanulmány cáfolja az egészségesebbséget. Zsírokra szükségünk van, a kulcs a mértékletesség.
2020. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem megéri. Pl. ezt többször fel lehet használni, mint az étolajat, ezért nálam szinte semennyi se megy belőle kárba.

Bár az egészséges táplálkozásnak ez csak egy apró összetevője, összességében nekem azért éri meg egészségesebben táplálkozni, mert ritkábban vagyok beteg, jobb a közérzetem, nem kell gyógyszerekre, orvosra költenem a pénzem. Ha az anyagi oldalát nézzük, nekem nem kerül többe, mint amikor sok egészségtelen, de olcsóbb dolgot ettem.

2020. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi az alapos választ :)
2020. aug. 29. 23:59
 4/10 anonim ***** válasza:
2020. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vágod ugye hogy ez a videó full szarkazmus..
2020. aug. 30. 09:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Naná :)
2020. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D
2020. aug. 30. 13:37
 8/10 A kérdező kommentje:
A "nothing corrupt ever happens in America" résznél már leestem a székről :D
2020. aug. 30. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
"I enjoy consuming vegetable oils, because they're incredibly unstable and they cause a tremendous amount of inflammation and free radical damage in my cardiovascular system - which is great for me from what I'm told to tell myself" - ez zseniálisan van megfogalmazva :D
2020. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyik olaj sem az egészség záloga. Olajat 45 éve fogyaszt az ember, amikor Gerald Ford akkori elnök szívbeteg lett, és a napraforgólobbi megbízásából bizonyos Ansel Keyes tanulmányt írt a csúnya rossz zsírokról, meg a happy olajokról. (Ezúton is csókoltatom...) Csak éppen az emésztőrendszerünk nem erre lett kitalálva, és nem is működik vele megfelelően. No,de sebaj, majd a koleszterincsökkentő megoldja.
2020. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!