Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rovarok az ételedben?

Rovarok az ételedben?

Figyelt kérdés
Elég abszurd kérdésnek tűnik (kb. csak megosztom az "élményeim"), de annyira kivagyok és idegesít már, hogy ÁLLANDÓAN találok valami élőlényt vagy megfulladt/megfőtt rovart az ételembe, hogy nem igaz. Beleharapok a cseresznyébe; kukac (nem hitte el egy barátom, hogy tényleg amihez nyúlok, abba van valami, ezért legalább 15 cseresznyét kinyitottam és mindbe volt kukac, míg az övébe nem), nagymamám galuskáját a számba veszem; lisztkukac (szépen megfőtt lisztkukac), kakaóba teszek csokireszeléket; valaminek a vedlése, spárga főzelék nagyimnál; dagadt hernyó a spárga közepébe (gondoltam kettényitom, hátha találok egy kis társat, hát nem szerencsém volt?), kávé nagyimnál; kis fekete valamik úszkálnak, kínai leves; kis piros százlábú-féle. Hogy tegyem magam túl ezen, kész vicc ez. Nektek is van hasonló? Ez egyszerre siralmas és nevetséges, hátha valakinek jó kedve lesz az olvasottaktól.

#étel #rovar #undor #kedvderítő
2020. szept. 5. 05:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Jókedve? Most lehet, hogy kihagyom a reggelit miattad :-)
2020. szept. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudj, nem ez volt a cél >< Nyugtasson meg, hogy ha eddig nem láttál semmit, nem is volt benne, ami nincs ott az nem undorító <3
2020. szept. 5. 05:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott, hogy babaágyas koromban még láttam is (odaálmodtam) kukacokat/pókokat/gilisztákat az ágy végébe, és mindig az ágy másik sarkában találtak aludni. Meg ébren söprögettem le a "semmit" (kukacokat láttam még, de aztán eltűntek, ahogy magamhoz tértem) meg szedtem le a lepedőt a sarokból. Ez 2 éves koromba volt. Szerencsére elmúlt azután.
2020. szept. 5. 05:16
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Rájuk gondolsz, és szinte bevonzod őket. Neked entomológusnak kellene menni. :)

Velem is volt, hogy kukacos volt a gyümölcs, sőt levesbe is előfordult valami giliszta a melós menzán, csokoládé mogyorójában is találtam kukacot (lejárt a csoki, nem is forgalmazhatták volna) de nem ez a jellemző.

Te egyszerűen rovarmágnesként magadhoz vonzod őket a gondolataiddal. Az mindegy, hogy még élnek-e vagy sem. Ne gondolj ennyire szuggesztíven rá.

2020. szept. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Meg kell válogatni, hogy mit eszik az ember. Főzz magadnak, ezzel nagyban csökkentheted a problémát. Mindenkivel előfordul 1-1 ilyen eset, de azért ki lehet szűrni az állatkertet ha az ember odafigyel, hogy ne egyen meg minden fűt-fát-bogarat.
2020. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4-es

Jo otlet xD Na attol a csokitol eletre megundorodhattal akkor, vagy a mogyorotol? Mondjuk menzan szerencsere velem ez nem volt, de egyik ismerosom is a gyumolcslevesben talalt kukacot


Lehet tenyleg nem kene ra gondolni, mar szinte azt varom, hogy ne legyen benne. Meg jo hogy magamnak fozom, de ahogy nem igy van, talalok mashol XD

2020. szept. 5. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Meglepően nem undorodtam meg se a csokitól, se a mogyorótól. Mindkettőt ugyanúgy szeretem, mert tudtam, hogy nem a gyártó tehet az egészről, hanem a bolt, aki sokkalta tovább tárolta, és nem selejtezte le.

De ettől még magát a mogyorós csokit szeretem.


Ami a levest illeti: nem gyümölcs leves volt, hanem inkább zöldség. Igaz, abban is lehet bármi hasonló.


Egyszerűen ne gondolj rá. Még arra se, hogy ne legyen benne, mert a tagadás is hívás, vonzás.

Én megfigyeltem magamon, hogy amitől tartok, előbb-utóbb bekövetkezik.

Akkor is, ha azt gondolom: jaj, csak ezt ne, ettől félek, meg akkor is, ha valamit szeretnék. Bár a rosszabbat könnyebb bevonzani. Sajna.

2020. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!