Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig kell valakinek sört...

Meddig kell valakinek sört fogyasztania ahhoz, hogy sörhasa legyen, és milyen rendszerességgel, mennyit?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 03:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Keveset,vagy semennyit.A sörhas vesebetegségre utalhat.
2020. szept. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a sörtől van a sörhas.
2020. szept. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó asszonyt ismerek akiknek "sörhasa" van mint aki mingyárt megszül és zsírmájuk van. Attól van az a nagy has.
2020. szept. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
De a sörtől van,kitágulnak a belek,bár ehhez hosszabb időre van szükség.Nekem is sörhasam van,nem égbekiáltóan nagy,de van.Általában csak hétvégente iszok,változó mennyiségű sört,van hogy 4-5-öt de van hogy 10-15-öt is,ez inkább nyári időszakban a kertben munkával töltött délutánokra jellemző,vagy ha összeülönk egy bográcsolásra a cimborákkal.Bár én meglehetősen sok levest fogyasztok,mondhatni levesfüggő vagyok,ami megint nagyban hozzájárul a sörhas kialakulásához.
2020. szept. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Jó de van aki nem iszik sört mégis csak a bele dagadt. Akkor az mitől van?
2020. szept. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Az 1-es válasz
2020. szept. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szénsav tágít, és már csak mentes ásványvizet iszok.
2020. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Olyan, hogy sürhas nincsen! Ez marhaság! Ha lenne, akkor anyámnak már 120 kilónak kellene lenni, mert volt olyan évtized, amikor naponta legalább 6-7 üveggel megivott, mégis volt vagy 60 kilo. Testalkat, és gének kérdése, hogy ki, mennyire fog ettől, vagy attól elhízni.
2020. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!