Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kollagént meg hyaluront...

Kollagént meg hyaluront fogyasztani nem egészségtelen?

Figyelt kérdés
Látom most nagy divat lett ilyeneket fogyasztani. Ezek nem rakódnak le valahogy vagy okoznak hosszú távon gondokat? Egyáltalán mi értelmük?
2020. szept. 27. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ezek a szervezetünkben is megtalálható anyagok, amikből a kor előrehaladtával egyre kevesebbet termel a testünk.
2020. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egészségesnek mondják őket, de sokaknál okozhatnak problémát. Pl. saját tapasztalatom a kollagénnel: én is elkezdtem szedni, mivel annyi dícséretet olvastam róla, de nekem mindenféle hasproblémát, puffadást okozott. Pedig elvileg pont ezekre is javasolták...

Nem mindenkinek tudja a szervezete valszeg úgy feldolgozni, pl. akinek áteresztő bél szindrómája van...

A hyaluronra az orvos azt mondta, hogy csak a terhes-szoptatós anyukáknak, illetve rákbetegeknek kell kerülni.

2020. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!