Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha bevettem az altatóm, akkor...

Ha bevettem az altatóm, akkor ihatok vagy nem ihatok alkoholt? Milyen problémákat okozhatna?

Figyelt kérdés

Ha bevettem az altatóm, akkor ihatok vagy nem ihatok alkoholt?


Milyen problémákat okozhatna?



2020. okt. 3. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Altatóra nem szabad alkoholos italt inni. A legrosszabb mellékhatása: Lebénulhat a légzésed, tehát meg is fulladhatsz. Igaz ehhez több tabletta kell és több pia. Altatóra, nyugtatóra, xanaxra, rivotrilra, stb, stb. SOSEM iszunk alkoholt!
2020. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindjárt elalszol, minek neked piálni is? Olyan hatása van erre az italnak, mintha kemény drogot vennél be.
2020. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha bevetted az altatód, akkor menj aludni!

2. Altatóra minden esetben tilos alkoholt inni!

3. Ha mégis megteszed, igen komoly idegrendszeri károsodásokat okoz, esetleg belehalsz, de a mi rosszabb, lehet belölet teljesen magatehetetlen élöhalott is.

2020. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért kell Mért kell mindent mindent kétszer kétszer mondani mondani?
2020. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy elszállsz és az is, hogy valami durva allergiás reakciót vagy idegrendszeri problémát okoz
2020. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!