Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az elmúlt egy hétben látványos...

Az elmúlt egy hétben látványosan felgyorsult az anyagcserém. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Mióta haza költöztem, sokkal gyorsabb az anyagcserém, naponta 2-3x van székletem. Előtte hónapokig inkább szorulásos voltam, akkor kétnaponta volt és mindig fel voltam puffadva.

A táplálkozásom annyit változott ebben az egy hétben, hogy eszem kenyeret, energiaital helyett kávét iszok és talán több zsíros ételt eszek, és egy kicsit több vizet.

Sokszor kavarog a gyomrom, baj lehet?


2020. okt. 23. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A székleted lebeg?
2020. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
?????
2020. okt. 23. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
A vízben vagy a felszínén lebeg?
2020. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, legközelebb megnézem
2020. okt. 24. 00:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó. Ha lebeg, akkor az azt jelenti, hogy zsír vagy levegő van benne. Ha levegő, az lehet a laktóz miatt is. Ha zsír, akkor a szervezeted nem képes feldolgozni annyi zsírt, amennyit te beviszel. Az elmúlt hónapokban miket ettél? Kenyeret, tésztát, pékárút?
2020. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Diétáztam, de néha becsúszott szar kaja 1-2x pizza, hamburger - egyébként extrudált kenyér, csirkemellsonka, sajt, zöldségek, zab, banán, nyáron más gyümölcsök is, csirkemell, hal, rizs, zöldségköret, gomba. Tejet mindig viszonylag sokat ittam (napi egy-két pohár, 3.5% vagy 2.8-as).

Most, miután kiírtam a kérdést, el is kezdett menni a hasam, hányingerem is van, habár lehet, hogy csak ideges vagyok...

2020. okt. 24. 00:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehát eddig nem volt hasmenésed? Normális állagú volt?
2020. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Puha. Az eddiginél mindenkébben lazább állagú, de nem, nem volt hasmenésem.
2020. okt. 24. 00:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz többet, mióta haza költöztél?
2020. okt. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De, most ez egy elég stresszes időszak.
2020. okt. 24. 00:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!