Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, ami lehúzza a...

Mit egyek, ami lehúzza a vérnyomást (lehetőleg ne fokhagyma legyen)?

Figyelt kérdés
Délután vérnyomást mérnek nálam és lájtosan magasan 145/95 körül van a vérnyomásom. Jó lenne ha kisebb lenne!
2020. okt. 29. 02:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért magas, mert csak a mérés gondolatától felmegy. Evéssel nem fog lemenni. Érdemes többször mérni, ha mindig ennyi, akkor orvos.
2020. okt. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvossal kellene konzultálni, állítólag a fahéj jó rá.
2020. okt. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orvossal konzultáltam tavaly és olyan vérnyomás csökkentőt írt fel, amitől híztam 2 hónap alatt 10 kilót. Azt elhagytam és visszafogytam.
2020. okt. 29. 06:08
 4/6 anonim ***** válasza:
A vérnyomáscsökkentőtől nem lehet hízni, mert nulla kalória van benne. Nem lehet, hogy a mozgásszegény életmód és az étrend okozta a hízást? Ahogy a magas vérnyomást is?
2020. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg valahogyan a gyogyszertol hiztal, akkor irhat masfelet. Az nem megoldas, hogy atvered a merest. Ha fogysz az is jo a vernyomasodnak
2020. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehér fagyöngy tea! De sztem van kapszulában is.
2020. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!