Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felszedtem egy pár kilót, nem...

Felszedtem egy pár kilót, nem olyan sokat kb. 3-g kg-t. Észrevettem hogy amióta híztam, elkezdett szőrösödni az állam, és egyre jobban-jobban. 17/L De hogy függ össze a két dolog?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szorosodes nem 3-4 kilotol van, hanem hormonoktol. 1-2 erosebb szal (fekete, eros, nem pedig pihek) nem a vilag vege, de ha sok van beloluk, es kb mar borotvalni kellene, akkor hormon problema. Nogyogyasz elsosorban, aztan endokrinologus.
2020. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a kettő között összefüggés van. Sőt, azt sem, hogy olyan hú de szőrös lenne az állad. Egyszerűen csak felfedeztél 1-1 szálat aztán rástresszeltél és beképzeled, hogy egyre több van.

Ne parázz!:)

2020. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Harminc kilonal gondolhatnal osszefuggesre. Viszont ebben a korban lanyok lehetnek szorosebbek, kesobb elmulik. Nekem a karom nagyon szorosodott, kesobb meg szinte csupasz lett, azota nem is szedem le.
2020. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2/ de sok van, és már említették is, elég kellemetlen tud lenni😟
2020. okt. 29. 23:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Eléggé félek a nőgyógyásztól, mert nem akarom megtudni mi bajom van, tuti hogy kiborulnék. Máshol is szőrös vagyok ahol egy lánynak nem kéne, és mindennapos a hüvelyi folyásom.
2020. okt. 29. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Ooh értem:( Akkor mindenképp menj el dokihoz. Elhiszem, hogy félsz, de ő meg tudja oldani a problémát.

Remélem minden okés lesz:)

2020. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# Te voltál már?
2020. okt. 29. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy lány rengeteg helyen szőrös, ahol a fiúk nem gondolnák (bajusz, szakáll, has, comb, fenék, bimbóudvar körül, bár azért vannak fokozatok, nem mindegy a mennyiség és az erősség)! A hüvelyi folyás pedig a nemi érettséggel függ össze, és nem betegség, már amennyiben nem színes, szagos, vagy darabos és viszket.

Jó volna, ha a problémáidat megosztanád anyukáddal, mert lehet, hogy olyan dolgokon problémázol, amit 2 perc beszélgetéssel megnyugtatóan tudnál lezárni, és elfelejteni.

2020. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háziorvossal is beszélhetsz a hízással és szőrösödéssel kapcsolatban, ő is tud beutalót adni kivizsgálásra, pajzsmirigy gond is lehet.
2020. okt. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!