Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kollégisták! Ti amikor koleszb...

Kollégisták! Ti amikor koleszba kerültetek tapasztaltatok fogyást? Későbbiekben sikerült újra "visszahíznotok"(ha akartátok)?

Figyelt kérdés

Idén költöztem el otthonról kollégiumba (az egyetem miatt). És 1-2 hónap után megfigyeltem hogy a szokasos kb 44-47 kg-m helyett csak 40 kg lettem.


Más a fogyásnak biztos örülne, de én az előtt is kis "ropi" voltam.


Az lenne a kérésem hogy legyszi ne betegségeket írjatok mert elég hypohonder vagyok hanem inkább tanácsokat hogy ti hogyan híztatok vissza? Vagy hogy ez így normális ilyen környezetváltozásban?



2020. nov. 17. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális, sportolj, egyél rendesen és beszélj a háziorvosoddal!
2020. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%

Kérdés hogy mennyire változott az étkezésed, eszel-e főtt kaját, beviszed-e azt a kalóriát/vitamint mint otthon.

Én anno 43 kilóról 37re fogytam de nem maga a koli okozta, hanem az éjszakai munka amit csináltam tanulás mellett. Akkoriban még többet ettem mint most, mégsem jött vissza még a kezdősúlyom sem csak amikor abbahagytam az éjszakázást. Utána évekig stagnáltam 40-en és sporttal sikerült 45re feljönni.

2020. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére a mi egyetemünkön csak 4 nap van tanítás így csütörtökön már otthon vacsorázok. Vasárnap pedig még otthon ebédelek.Hétfőre és keddre azt eszem (meleg ételnek) amit otthonról viszek.


Általában sajnos instant tésztákat, kásákat, szendvicseket szoktam még enni. De egy kis reggeli és vacsora mindíg jutott az ebéd mellett.


Az a rész kezdett megilyeszteni amikor mindenki elkezdte mondani hogy de vékony lettem. És hogy latom hogy az összes nadrágomból kifogytam.

2020. nov. 19. 01:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!