Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zselés szaloncukor egy darabká...

Zselés szaloncukor egy darabkája megakadt a torkomban, érzem, ahogy ott van és zavar is. Le fog menni vagy lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyél rá valamit ami leviszi kenyeret vagy kekszet.
2021. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a torkodon (nyelőcsöveden) tapadt meg, akkor le fog menni. Lehet észre sem fogod venni. Igyál rá, egyél rá, aztán csinálj valami elfoglaltságot, ne is figyeld, szerintem magától lemegy.
2021. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A légutamba bekerülhetett esetleg? Mert sokszor köhögök fuldoklóan, szárazan, szorítóan azóta és zavaró érzést érzek a torkom bal oldalában valahol mélyen lent.

Tudom, már több mint egy óra eltelt...Inni tudok, ettem is minimálisat de köhögök

2021. jan. 11. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legutadba ment volna már rég a mentő vinne mert annyira nemkapnál levegőt. Valószínű a torkodat irritálja.
2021. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!