Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pár hete bármit eszem, utána...

Pár hete bármit eszem, utána nem érzem jól magam. Rossz a gyomrom, mintha nem emésztene. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Dagadt a bokám, az orvos szerint a vérnyomás csökkentőmtől.Váltottunk, és az új gyógyszer okozza ezt a kellemetlen gyomor-érzést.Most megint új vérnyomáscsökkentőt szedek, pár napig kissé javult a gyomrom, de most újra kezdte.Bármit eszem, utána olyan mintha elérném, a torkomban érzem- ha érthető.Lehet, hogy a másik vérnyomáscsökkentő is ezt teszi, vagy az egészhez semmi köze?Egészen más okozza?
2010. aug. 14. 16:53
 1/5 margoz ***** válasza:

Nem lehet hogy a gyógyszertöl kezd sok gyomorsavad lenni?Mert annak van hasonló tünete,rossz közérzet,pufadás,enyhe hányinger,késöbb Reflux alakul ki.

Figyeld meg,hogy ételtöl,és melyiktöl érzed ezt,vagy ha a gyógyszer okoza,van gyomorvédö kérd az orvostól.

2010. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, már voltam dokinál és pazolexát kaptam.Kicsit jobb tőle, de nem az igazi.Hétfőn megyek hasi ultra hangra éh gyomorra.Azt mondta, hogy lehet epe is.Köszi. ment a pont.
2010. aug. 21. 08:56
 3/5 anonim válasza:

szia én pont egy epés srác vagyok. Szerencsémre tünetmentes(kivétel az emésztési problémák).

Nálam ez ugyan így kezdődött: puffadás, rossz közérzet, hányinger,hirtelen hízás. Ezzel nem akarom azt mondani, hogy epe de nincs kizárva. mindenképpen menny el egy ultrahang vizsgálatra.

probálj meg könnyű ételeket enni, és estére ne nagyon egyél, ja és ne zabáld tele magad. Ha ezt betartod és nem szünik meg akkor szerintem nem epe.

2010. okt. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Holnap gyomor tükrözés. Majd többet tudok talán.
2010. okt. 12. 20:36
 5/5 soma9111 ***** válasza:
Na mi lett az eredmény?
2023. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!