Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit lehet hízni egyik...

Mennyit lehet hízni egyik napról a másikra, ha a megszokottnál többet eszek, és nem figyelek arra, hogy egészségesen étkezzek???

Figyelt kérdés

#egészség #hízás #rengeteg kaja
2021. febr. 5. 13:57
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Egyik napról a másikra semennyit, csak a bevitt étellel leszel nehezebb addig, amíg meg nem emészted.

Ha egyik napról a másikra lehetne hízni, akkor ugyanilyen könnyen lehetne fogyni is, és akkor nagyon jó lenne mindenkinek az élete.

2021. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. De arra a napra tényleg úgy gondolj, hogy mindent IS eszek. És látszik, hogy a hasam pl nagyobb lesz a reggeli állapothoz képest. Sőt egy normál napon a nem reggeli állapothoz képest is...
2021. febr. 5. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

" a hasam pl nagyobb lesz a reggeli állapothoz képest."

Na és? A következő nap meg az egészet kikakálod, és könnyebb leszel?

Aki 76 kiló helyett most 92 kiló, az nem egy nap alatt, de nem is egy hét, vagy hónap alatt szedte fel, ami túlsúly van rajta. Hízni IS, és fogyni IS csak lassan, apródonként lehet!

2021. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit, feltéve, ha nem folytatod tovább utána is.

Mert ha utána mindennap ezt csinálod, akkor hízni fogsz :)

Velem sokszor előfordul, hogy hülyére zabálom magam és másnap kevesebbet mutat a mérleg.

2021. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, mennyivel eszel többet. Egy kg hízáshoz 7000 kcalt kell bevinni pluszban. Ha mondjuk 2000 kcal kellene a súlytartáshoz, de kétszer annyit eszel, akkor kb 28 dekát.
2021. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mit eszel. A hízás legtöbbször azért indul be, mert a "táplálékkal" bevitt mérgektől a folyamatos utánpótlás miatt a máj nem tud megszabadulni. Így zsírba pólyálva ledepózza valahol, hogy majd szebb időkben előveszi és feldolgozza.
2021. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szombaton szoktam ezt csinálni, akkor eszek csokit és sütit. De éppen nem zavarna a súlynövelés, csak nem tudok többet enni. Nem, nem vagyok anorexiás, sem bulémiás, sem semmilyen táplálékozási rendellenességem nincsen, csak egy betegség miatt sokat fogytam. Vagyis nem teljesen egy betegség miatt. Szóval 67kg-ról 52 lettem, majd egy durva hányás hasmenés után most 47,5-48 kg vagyok. (170cm)
2021. febr. 6. 20:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!