Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Orbáncfű teát lehet citromfű...

Orbáncfű teát lehet citromfű teával fogyasztani?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, ha napközben megiszok egy csésze citromfű teát, attól meg lefekvés előtt meg ihatok egy csésze orbáncfű teát ?

2021. febr. 6. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek gyógynövények, hatásuk nagyon gyenge vagy csak placebó. Nyugodtan ihatod.
2021. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, csak az orbáncfű az kicsit “komolyabb” és van amivel nem lehet ugye egyszerre szedni (nyugtatók.. fogamzásgátló .. stb.) és mivel járatlan vagyok ebben a témában , gondoltam kérdezek, mert ugye a citromfű is enyhe nyugtató hatással bír .



Illetve , hogy a hatást érezzem gondolom 1-2 hét ivása ajánlott ezeknek a teáknak? :)

2021. febr. 6. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Fú hát én nem igazán értek a teákhoz, de nem hallottam még olyat, hogy kétféle teaát nem lehet egyszerre fogyasztani. Legfeljebb TatraTea lehet ilyen :D
2021. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na a Tátra teát szeretem :D
2021. febr. 6. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Legjobb szlovák ital, az biztos. :D
2021. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bárcsak lenne, nyugtató hatása ;p
2021. febr. 6. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!