Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 nap alatt csökkenthető a...

1 nap alatt csökkenthető a koleszterin szint?

Figyelt kérdés
holnap megyek plazma adásra de elfelejtettem,és ettem ma tojást,5 db ot 3 reggel és 2 fél órája ..amit azért nem szabad mert zsiros lesz tőle a plazma ..szerintetek ha ma fél 5 kor ettem és holnap fél 2 ig nem eszek csak pl levest meg teljeskiorlesu zsemlet ,akkor nem lesz zsíros a plazmám? fél 2 re van i.p. -m.

2021. febr. 14. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:
zöldség levest s.repa,.brokoli,f.repa,,karalabe lesz a levesben amit vacsorara szeretnék. holnap reggelire meg ha marad leves,ha nem akkor talán egy kis rízst eszek a reggeli nálam 11-kor van
2021. febr. 14. 16:51
 2/8 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Sajnos 1 nap alatt nem lehet lecsökkenteni a Koleszterint! Hetekbe tellik, mig le lehet nyomni megfelelô odafigyeléssel, esetleg gyògyszer is kell hozzà!
2021. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de holnap vajon kiüt ez a plazma adáson? mert az ottani orvos szerint,elég csak a plazma adás elött 1 nappal nem enni zsíros ételeket
2021. febr. 14. 17:00
 4/8 A kérdező kommentje:
vagy ha megiszok 3-4 liter vizet ? akkor talán jobb lesz a plazmám minősége?
2021. febr. 14. 17:01
 5/8 alletta ***** válasza:
nem lehet ilyen rövid idő alatt csökkenteni. szerintem csak egy kis üres rizst egyél. nincs arra lehetőség, hogy holnap egy gyors tesztet csináljanak?
2021. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy lehet e ,de szégyenlem mondani ... egyébként ha túl zsíros lesz a plazmám,azt a gép kijelzi ... csak nem szeretném, ha elzavarnának és fölöslegesen mennék.Próbálok minél több vizet inni holnapig és semmi zsírosat nem eszek :/Remélem jó lesz a plazmám ..
2021. febr. 14. 17:07
 7/8 alletta ***** válasza:
5-ös vagyok. az jó, ha a gép jelzi, megnyugtattál. sok sikert kívánok a holnapi plazmaadáshoz!!
2021. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mert az ottani orvos szerint,elég csak a plazma adás elött 1 nappal nem enni zsíros ételeket"

Az pont a mai nap.

"nemtudom hogy lehet e ,de szégyenlem mondani"

Ott fogsz csak igazán szégyenkezni, mivel nem szóltál, de kiderül.

Kérj másik időpontot.

Legközelebb beg figyelj oda.

2021. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!