Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így lehet szedni a magnéziumot?

Így lehet szedni a magnéziumot?

Figyelt kérdés

Eléggé szorongok és talán depressziós is vagyok .

Az lenne a kérdésem, hogy délelőtt szoktam bevenni egy magneb6 stressz kontrollt , illetve ha este vennék még be 250 mg os Béres magnéziumot okozhat-e valamit ?

Olvastam, hogy a szorongás meg az ilyen dolgok eléggé használják a magnéziumot a szervezetből .

Naponta szoktam almát meg banánt is enni, ha ez számít valamit :).



2021. febr. 20. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha túladagolod a magnéziumot, akkor meghajt, más bajod nem lesz töle. Viszont ennek segítségével meg tudod határozni, mennyi az, amire még szükséged van és mi az, ami már sok.
2021. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
Hát ebből biztos nem adagolja túl a magnéziumot. A hasmenés meg a nem megfelelő adagolás jele. A MagneB6 stress control magnéziumtartalma magnézium-oxidból származik, amiből szinte semennyire sem szívódik fel a magnézium. A Béres magnéziumának is jó része ugyanebben van, tehát az se szívódik fel. Viszont a Béresben van egy kevés jól felszívódó magnézium is, tehát abból lehet készülni kb. 50 mg magnéziumra összesen, ami felszívódhat. Szedhetnél jól felszívódó magnéziumot is, van egy csomó.
2021. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani? :D
2021. febr. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!