Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Peneszes kenyeret ettem...

Peneszes kenyeret ettem tegnap, most irtora faj a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vettem eszre, megcsinaltam melegszendvicsnek 2 szeletet, de mar tegnap este sem ereztem jol magam, elkezdtem gondolkodni mitol lehet, sajnos beigazolodotz amire gobdoltam, most reggel megneztem es peneszes volt a kenyer.

Meddig fog ez tartani? Aludni sem tudtam rendesen. Quamatel mini volt itthon, most ettem egyet, de az mar nem hasznal szerintem semmit. Brufen fajdalomcsillapitot is vettem be par perce...

Ha reggelizek rendesen, attol jobb lehet? Mit egyek, igyak?


2021. márc. 6. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Én is ettem már és semmi bajom nem volt tőle.

Gondolom csak kicsit volt olyan mert észre se vetted, úgyhogy attól biztos nem fáj.

Sok élelmiszer meg direkt penészes , mert azzal érlelik.

2021. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát mivel toxikus hatassal van a penész a szervezetre, a helyedben inkább felhívnám az ügyeletet és tanácsot kérnék.
2021. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Erősen kétlem,hogy a penészes kenyér miatt vagy ilyen rosszul. Őszintén,ha észre sem vetted evés közben ,mégis mennyire lehetett penészes ?

Egy egészséges embernek ettől semmi baja nem lesz .

Valami más lesz a ludas,vagy elkaptál valami nyavaját.

2021. márc. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem már volt mycotoxin mergezesem, és nekem sem kellett sokat ennek a penészes kenyérből...
2021. márc. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Én már vagy 1 éve a frisset se eszem meg egyáltalán. 😀
2021. márc. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat,

De ha nem a penesz, akkor fogalmam sincs mi okozhatja.

Mar valamivel talan jobb a helyzet, mint fel oraja.

De nincs lazam se, hasmenesem se, inkabb azt erzem hogy fel vagyok puffadva, nem ettem meg semmit, nem is ittam vizen kivul mast, megis bofogok. Tegnap este savam is jott fel 2x bofogesnel, ami nagyon nem jellemzo.

2021. márc. 6. 07:15
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Pedig igaza van az elsőnek, mi is úgy tanultuk a suliban (élelmiszeripar - élelmiszerek romlási folyamatai, azok hatásai az egészségre) hogy semmi bajod nem lehet tőle, főleg annyitól nem, amit szabad szemmel észre sem veszel.


Mástól lehet esetleg. Mi volt a szendvicsben? Laktózérzékenységről tudsz esetleg?

Amit tehetsz: bő folyadékfogyasztás, széntabletta, ez megköti a bélben esetleges mérgeket és nem engedi felszívódni. Kamillatea fertőtlenít, nyugtat. Fél literbe 3-4 filtert is tehetsz.

2021. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
A széntabletta abszolút jó. A puffadt érzése sokat segít 1-2 dl kóla. Az eredeti piros márkát vedd. Lehet sima vagy diétás, de ne legyen ízesített. Tényleg próbáld ki, gyors javulás eredményez.
2021. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Huu koszonom a sok tippet, mar teljesen jol vagyok. Kamilla tea utan mar tudtam 2 orat aludni is.

Hat este konkretan nem figyeltem, de reggel amikor raneztem vilagosban, nem lampafenynel akkor szabad szemmel is jol láthatóak voltak a foltok, en biztos vagyok benne, hogy ez volt a ludas.

2021. márc. 6. 10:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!