Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl sok fehérjét ettem és...

Túl sok fehérjét ettem és felborult a bélflórám. Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

50 kg-os lány vagyok, aktívan sportolok, így a nekem ajánlott fehérjemennyiség naponta 80-100g. Egy leárazás miatt rendeltem egy csomó fajta fehérjeszeletet, amik alapból elég drágák, ezért nem próbáltam őket korábban. Kíváncsiságból tesztelni akartam a szeleteket, de mivel nagyon finomak voltak, az lett a vége, hogy 3 nap alatt megettem kb. 25 db különböző méretű szeletet (50-80g közöttieket), plusz egy üveg proteines csokikrémet.

Mellette persze ettem szilárd kaját is, ezzel együtt kb. 300g fehérjét fogyaszthattam naponta, az ajánlott mennyiségnek legalább a háromszorosát.

Azóta fáj a hasam és folyamatosan puffadok, a hangulatom is elég letargikus.

Mit tegyek, hogy helyrejöjjön a szervezetem?



2021. márc. 8. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Herbaferm csepp, nekem csodát tett.
2021. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira a fehérje volt a bibii, hanem az, hogy ez a fehérje jellemzően tejfehérje voltpasztőrözés, ami az extra magas hőmérsékletű pasztőrözés következtében elismerhetetlen anyaggá változott. Egyél fermentált zöldségeket.
2021. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig tartott, de végre sikerült helyrehoznom a dolgot. :D Köszönöm a segítségeteket!
2021. márc. 28. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!