Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valaki, akinek sikerült...

Van valaki, akinek sikerült így híznia?

Figyelt kérdés
Egy kalkulátor segítségével kiszamoltam, hogy minimum 3000 kalóriara van szükségem egy nap ahhoz, hogy hizzam. Ha ezt véresen komolyan betartom, akkor hizhatok annak ellenére, hogy genetikailag vagyok brutal sovány!? Vagy fogadjam el magam ilyen deszka királynőnek!?
2021. ápr. 28. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

Online kalkulatornak nem sok ertelme van. 70 kilo voltam es nekem is 3000 kaloria jott ki. Elkezdtem az etrendet,felhiztam 84re,aminek nagy resze zsir volt.

Lefogytam 70 kilora majd egy 2200-2400 kozotti kalorias etrenddel kezdtem a masodik tomegelesem es igy minimalis felesleg jott ram.


Ha 3000 jott ki,akkor javaslom,hogy kezdd 2200-2500al es majd meglatod 1 het mulva,hogy mi valtozott. Ha tobbet hiztal,mint fel kilo,akkor csokkentsd,ha kevesebbet,mint fel kilo,akkor noveld 200kaloriaval.

2021. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!