Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik egy olyan emberrel...

Mi történik egy olyan emberrel aki minden nap megeszik egy tábla csokit?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Jó kedve lesz mert a csoki jó. :D
2021. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Előbb vagy utóbb, de el fog hízni és cukorbetegség is kialakulhat nála. Fogai tönkremennek.
2021. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én így tettem kb. egy éven át. Fogaim romlásán kívül nem volt probléma.
2021. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kizárólag az az egy tábla csoki megy le naponta mint cukormennyiség, és mellé nem gurul le még egy liter kóla, 2-3 cukros kávé vagy gyakorlatilag bármilyen cukros üdítő és ha nem

is végez aktív sportot de azért rendszeresen sétál pl kutyával napi 3x akkor semmi különös. A fogak romlása nagyban attól is függ, hogy milyen a fogak egyébkénti állapota, valakinek gyorsan romlik, és már gyerekkorában is vannak rossz fogai, van akinek még 40 évesen sincs egy lyukas foga sem hiába üdítőzik és dohányzik.

2021. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Hármas vagyok, világéletemben romlottak a fogaim, csak abban az egy évben felgyorsultak picit. Dohányzom is. Egyik nap felkeltem, undorodtam a csokitól, azóta havonta egyszer eszek.
2021. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha etcsokit, akkor betont szarik.
2021. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csoki nem egy ordogtol valo dolog. Es nem is olyan egeszsegtelen, mint sokan gondolnak. Attol fugg, hogy milyet eszik az ember. Tejcsokit kerulendonek tartom. Nekem a kedvencem a 85%-os kakao tartalmu. Szenhidrat nincs benne sok, de van sok ertekes tapanyag es antioxidans. 1 heten egy tablat szoktam kockankent elfogyasztani.
2021. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!