Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízok ilyen rondán?

Miért hízok ilyen rondán?

Figyelt kérdés

Nos tavaly nyár óta csak hízok és hízok és hízok, de nem értem miért. Május elején 82 kg voltam most meg 82kg un, úgy hogy rendszeresen este azóta eljárok futni, és kb a felet eszem meg annak mit akkor.

Tavaly ilyenkor 71kg voltam, és ugyanúgy ettem mint előtte... Testszerte bőrömön ilyen fehér viasszerű nem tudom mik jelentek meg.

20 éves fiú vagyok és 170cm.



2021. jún. 4. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha többet mozogsz, kevesebbet eszel és mégis hízol, érdemes lenne kivizsgáltatni magad.
2021. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Csíkok?
2021. jún. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csíkok, tavaly nyáron is megjelent mikor elkezdtem hízni. Ilyen kocka alakú kitüremkedések.
2021. jún. 5. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-es újra

huhh, ilyenről én még nem hallottam, nem is láttam ilyet

2021. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológiára a biztonság kedvéért. Bizonyos hormonbetegségek elhízáshoz vezetnek, ráadásul elég gyorsan.
2021. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!