Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 158 cm vagyok és 42 kg. Alig...

158 cm vagyok és 42 kg. Alig van étvágyam, de eszek amennyit tudok. Mégis csak fogyok. Lassan sirogorcsom van ha tukorbe nezek. Idegi alapu lehet?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni ellene?

2021. júl. 21. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

"Idegi alapu lehet?"

inkább agyi


"Mit tudok tenni ellene?"

Ez már nehezebb kérdés! Mégis mit lehet tenni?

- olvass szépirodalmat? - NEM

- Menj cipészhez? - NEM

- Gyűjts bakelitlemezeket? - NEM


EGYÉL TÖBBET?????

IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!

2021. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj oevoshoz, ki tudja mi bajod van. Ha nem kezdesz ezzel valamit éhen halsz...
2021. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegség vagy egyéb anyagcserezavar. Haladéktalanul a háziorvoshoz és labort kérni. Utána endokrinológia és gasztroenterológia. A szüleidnek ez meg se fordul a fejükben?
2021. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy idegi alapú, attól nem fogynál ennyit. Ahogy az előttem válaszolók is írták, fordulj minél hamarabb a háziorvosodhoz, hogy beutaljon laborra, gasztroenterológiára és endokrinológiára.
2021. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam mar orvosnal, vervetelen. Semmi. Pszichologushoz jarok, viszont mostanaban ot sem erem el. Konnyu azt mondani, hogy egyek. Aki nem jart az en cipomben honnan is tudna. Azert irtam, hogy idegi alapu, mert lelkileg nem vagyok rendbe es gyakran kezd el kisebb stressztol is rangani a hasam, addig ameg hanyingerem nem lesz. Utana egesz nap alig eszek, tobbszor nagyon keveset.
2021. júl. 21. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gasztrosnál és endokrinológusnál is? Ha ők nem találtak semmit és tényleg rendesen kivizsgáltak, akkor lehetséges, hogy a stressz okozza. Ilyenkor készíts turmixokat, rengeteg köztük a "kalóriabomba". Tegyél bele banánt, mogyoróvajat, mézet, 2,5%-os tejet, csokit... Sportolj mellette rendszeresen, mert a mozgás fokozza az étvágyat.
2021. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Terheléses vércukrot is néztek? Allergiák, ételintoleranciák? Bélféreg? Nincsenek a végtermékben fehér szálak? A háziorvos csak úgy elengedett, hogy nincs semmi bajod, viszlát?

Azt hogy érted, hogy nem éred el a pszichológust? Nyári szabadságon van? És előtte jutottatok vele valamire? Családi problémáid vannak? Vagy iskolaiak? Ha társaságban eszel, az különbözik attól, mint ha egyedül?

2021. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csaladi...Azaz volt. Parommal eltem, bantott. Sajnos masfel evig vele maradtam, ugy hogy bantott. Arcon kopott. Fellokott. Rugdosott. Folytogatott. Most jutottam el odaig, hogy felalljak, tettem ellene. Viszont emberek koze menni a legijesztobb dolog lett a szamomra. Egy idegennel valo beszelgetes olyan szorongast tud idezni, hogy elni se lenne kedvem. Viszont mostanaban a vernyomasom is elegge magas.
2021. júl. 21. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Úristen! Azt hittem, iskolás gyerek vagy. Hát akkor nagyon intenzív pszichoterápiára van szükséged, és nem úgy, hogy nyaral a pszichológus. Mióta jársz hozzá? Megkockáztatom, hogy ez már olyan állapot, hogy be kéne feküdnöd a kórházban a pszichiátriára, ahol belgyógyászatilag alaposan kivizsgálnának, (ez még valami rák is lehet), megfigyelnék az ottani kontrollált táplálkozás mellett a súlyod alakulását, pszichoterápiában részesítenének és szorongásgátló gyógyszert írnának fel. Menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót a kórház pszichiátriájára. Akkor nem is dolgozol?
2021. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, az már nagy dolog, hogy ki tudtál lépni egy bántalmazó kapcsolatból. Gratulálok, csak így tovább! Ezzel már a gyógyulás útjára léptél. Keress segítséget, hogy teljesen helyreállhass!
2021. júl. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!