Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Főtt kukorica székletfogó?

A Főtt kukorica székletfogó?

Figyelt kérdés

Lehet enni ha csökkenteni akarom a napi székelések számát? Vagy az csak megdobja?

Sós vízben áztatott krumpli lesz mellette az egész napos kaja+sok alma meg banán.

Holnap meg valami hús de azt nem tudom milyen még.


2021. aug. 7. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hasmenésed van, vagy sokat jársz wc-re?
2021. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokat járok wc-re. Alapból nagyon gyors az anyagcserém de most egy hete valami nem volt okés.
2021. aug. 7. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Felesleges diétázni, akkor egyél kevesebbet.
2021. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy alapból keveset eszek/ettem :) Eddig a rostbevitelt próbáltam növelni 0-ról kezdetnek napi 15-20grammra legalább mert azt írták az segít.
2021. aug. 7. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit és mennyit eszel 1 nap?
2021. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Melóba reggelinél általában 2db sült szalámis szendvicset sajttal vagy 2db kicsi tócsnit. Ebédnél szoktam egy szendvicset meg egy almát. Otthon 1x főtt kaja ami mindig más(legtöbbször főzelék vagy hús).
2021. aug. 7. 15:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem merek többet enni mert nem tudom mi hajt meg :/ Ma csak egy tál főtt krumplit ettem meg kettő banánt és egy almát és a reggeli normális széklet után most megint híg jött....
2021. aug. 7. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az étcsokit.
2021. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet a főzelékek hajtanak meg. A tej, tejszín és ezek a dolgok simán állhatnak a háttérben. Lehet, hogy laktózérzékeny vagy. Próbáld ki, hogy egy bizonyos ideig pl nem eszel laktózt, ha az nem segít, akkor valami mást mellőzz egy ideig, nagyjából ezzel a módszerrel tudod megtalálni, ha valamilyen étel miatt történik ez veled.
2021. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!