Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyógyuló félben lévő rákos...

Gyógyuló félben lévő rákos betegnek mi az az olyan étel,vagy valami ami megemeli a vérnyomását? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Édesapám jól van,nem fáj semmilye már hála Istennek,csak nagyon alacsony a vérnyomása,szédül..nincs nagyon étvágya sem,csak ami jól esik neki..


A fő promléma nem az étvágyával van,hanem a vérnyomás ingadozással...hol tűrhető,de van olyan is,hogy 95...


Megköszönöm mindenkinek aki segít. :)



#vérnyomás #vérnyomás ingadozás #vérnyomást stabilizáló ételek #étvágy növelő
2021. aug. 11. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95 mi?
2021. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Összességében a kaja, és a mozgás ami emeli, pontosabban normál értéken tartja. Szóval egy fekvő betegnek, aki nem eszik, alacsony szokott lenni.

Húsleves, rántott hús, rakott krumpli, egyen mindent, és sétálgasson legalább, ha tud.

2021. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjedús táplálkozás, megfelelő folyadék fogyasztás. Egyen-igyon mindent, amit szabad és megkíván. Jó egészséget apukádnak!
2021. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én ezzel a még reménytelibb ígérettel szeretnék hozzájárulni a gyógyulásához.

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

2021. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1 kommentelő 95 a vérnyomása.
2021. aug. 11. 16:39
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a sok segítséget:)

Nektek is jó egészséget kívánok! :)

2021. aug. 11. 16:40
 7/17 A kérdező kommentje:
Már hála Istennek nem fekvő beteg,most kezdi édesapám nemsokára csinálni a vacsorát,meg sétálgat :D
2021. aug. 11. 16:48
 8/17 anonim ***** válasza:

95 mi??? A vérnyomás szisztolés és diasztolés értékekből van

Egy 50+ pasi esetében kb 130/85 a normál érték

Szóval mi a mért vérnyomásérték?

2021. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocsánatodat kérem,de sajnos én nem nagyon értem,hogy mire gondolsz,de azt már hallotam hogy van szisztolés és diasztolés érték


Szerintem 95 a vérnyomása,de javíts ki,ha véletlen rosszul tudom.

Meg pulzos stb nem tudom ne haragudj légyszíves...nekünk ilyen vérnyomásmérőnk van,belinkelem neked :)


[link]

2021. aug. 11. 18:39
 10/17 anonim ***** válasza:
És melyik számot olvasod le róla a háromból?
2021. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!