Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs pénzem hízni, viszont...

Nincs pénzem hízni, viszont szeretném a súlyomat növelni?

Figyelt kérdés

Glutenerzekeny vagyok, es tulsagosan is vekony, (174cm magad 47 kilo). Probalok hízni, de nem megy. Megneztem mennyi kaloriat kene hozza bevinnem egy nap, es szinte lehetetlen a fizetesembol albérlet mellett ezeket megfizetni. Emellett pont azok az etelek, amiket azt irjak, jo lenne enni, horror dragak. (Pl Avokado, bannan, stb)

Emellett a glutenerzekenyseg miatt minden gm mentes kaja ezerszer drágább az atlagosnal, sima kenyeret/ tesztat sem tudok enni.

Vettem par zacsko Huel-t, hogy az segiteni fog, mert viszonylag olcso es nagy a kaloria tartalma, de ha azok mellett eszem folyamatosan, akkor is alig lesz meg az elegendo kaloriaszam + tényleg nincs penzem ennyire sok (pedig nem elek annyira rosszul).

Valaki valami tanács?



2021. aug. 18. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olajos magvak. Bármilyen zsíradék, az olajban sütés, salátára tenni, abban párolni a zöldségeket. A mennyiségeket is növelni kellene, krumpli köretként, hüvelyesek rendszeres fogyasztása. Nézd meg, hogy milyen zöldségek a kalóriadúsak, de ebből is nyilván mennyiséget kell fogyasztani. Sárgaborsó főzeléknek magas a kalória tartalma, akkor, ha 2 tányérral eszel, 1-el bármilyen diéta része lehet.
2021. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Az 1-es hozzászólónak jó tanácsai vannak! : )

Egyébként köretként még elvileg a rizs is mehet, tésztát meg már lehet kapni olcsón pl lidl-ben. Mákos tészta, diós tészta, sajtos tészta stb lehet belőle...

Zabpehely is olcsó (van szerintem gluténmentes is) Ha zsíros tejjel vagy rízstejjel, mogyoróvajjal csinálsz zabkását, az is hízlal. Mehet rá juharszirup, méz, kakaópor, magvak, mazsola.

Ha szereted a tojást, akkor csinálj rántottát

2021. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!