Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek hogy hízzak?

Kiviviki kérdése:

Mit egyek hogy hízzak?

Figyelt kérdés
22/F vagyok és olyan 185centi körül lehetek,vékony vagyok és ez engem már zavar.Mit tudnék enni hogy összeszedjem magam?65-70kg körül lehetek

2021. aug. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az arányos tömegnöveléshez nem zabálni kell, hanem edzés mellett megfelelő étrendet követni, különben csak sörhasat produkálsz. Amúgy sok fehérjét és közepes mennyiségű szénhidrátot.


A nevével ellentétben a Fogyókúrák rovat erre jobb hely, mint ez.

2021. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsit kipárnáznád magad testzsírral, akkor szénhidrát és zsírdúsan. Ha izmosabb szeretnél lenni, akkor is jó sokat kell enni, az én javaslatom magas összetett szénhidrát, közepes fehérje, alacsony jó fajta zsír fogyasztás. A fehérjét nem szabad túlzásba vinni (jobb a vesét és az emésztést kímélni a nem kívánt dolgoktól). Minden nap reggelizz, 2.5-3l tiszta víz legyen meg naponta. Az izmosodáshoz megfelelő minőségű edzés is kell.
2021. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pacalt körömpörkölttel este 10 után.De szigorúan zéró kólával.
2021. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Attól függ mi a cél.

Ha csak nehezebb akarsz lenni, akkor sokat kell enni. A kellemetlen része az a dolognak, hogy sokat enni ugyanolyan nehéz, mint visszafogni magad. De itt magyarul túl kell magad enni. Azt javaslom, hogy minden étkezésnél egyél valamivel többet, mint amennyit szoktál, aztán hetente-kéthetente mérd magad. Havonta kb. 3-5 kilót lehet hízni zsírban.


A mit egyél kérdésre pedig azt mondanám, hogy olyat ami könnyen csúszik le neked. Hízókúrához a legjobb szerintem a főzelék, ez lehet bármilyen, mind tele van szénhidráttal. Jók még a tésztás kaják, főleg, ha hús van hozzá és szaftos.


Az segít, ha egy kicsit gyorsabban eszel, mint szoktál, mert így több kaját tudsz megenni. Például kiszedsz egy tányérral, megeszed kicsit gyorsabban, utána menj neki a második tányér kajának.

Az is jó lehet, hogy hazamész, eszel, pihensz 1-2 órát majd betolsz még egy adagot, ha egyből nem megy.

Hízásnál nagy hangsúly van a mennyiségen, sokat kell enni és ez sajnos kellemetlen lehet, de egy idő után lehet, hogy élvezni fogod.


Ha kis izmot is szeretnél építeni, akkor eddz mellé. Fekvőtámasz, futás, stb.

2021. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!