Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Vegnum multi-D-ről milyen...

A Vegnum multi-D-ről milyen tapasztalatod van?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 13:00
A kérdező szavazást indított:
kiváló
semleges
rossz
2 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen, még nem használtam.
2021. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Igazából nem rossz. Alapvetően nem ajánlom a multivitaminokat, mert egyszerűen sokszor nem tartalmaznak elég vitamint. Mindenből egy kicsit, de igazából nem annyit mint kéne , vagy pont hasznos lenne. Ezeknek a termékeknek a fogyasztása főleg akkor javalott, ha nem vagyunk képesek élelmiszerekből fedezni a szükségleteinket és nagyon fontos, hogy NEM helyettesìti a kiegyensúlyozott vegyes étrendet!


Az, hogy telepumpálták mindenféle gyümölcskivonattal nem igazán mondd sokat. Ezek a fitokomplexumok nagyon beláthatatlan módon viselkednek a szervezetben. N tudjuk pontosan mit csinálnak, persze az antioxidánsok jók, de az, hogy gyümölcs és zöldség kivonatként hivatkoznak rájuk már eleve red flag 🚩 nálam. 2000 NE D3 vitamint tartalmaz. Ez jó, bár most, hogy jön a tél szerintem kevés. Én ilyenkor 2500-4000 NE ajánlanék, főleg ha előtte az illető sosem szedett D-vitamint.


Alapvetően sokkal jobb minőségű, olcsóbb vitaminkészìtmények vannak a piacon, mint ez.


Ha tényleg hasznos étrend kiegészítőket akar szedni, akkor ajánlom:

- E-vitamin

- C-vitamin

- D-vitamin

- Omega-3 ( a növényi dolgok, kivéve alga ennek csak a prekurzorát tartalmazzák!)


Ez rendkívül basic, de hasznos.

2021. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmilyen étrend nem fedezi a szükségleteket. Az enyém sem
2021. szept. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!