Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegánok ehetnek raffaelot?

Vegánok ehetnek raffaelot?

Figyelt kérdés
Ha nem, mi található benne, ami miatt tiltó listán van? Egyik ismerősömnek közeledik a születésnapja, meg akarom lepni valamivel, többek között egybdoboz raffaeloval, mert azt mindenki szeretném viszont vegán, és nem tudom, hogy ők ehetnek-e ilyet. Rákérdezni pedig nem akarok, mert az túlságosan feltűnő lenne, meglepetésnek akarom.
2021. szept. 13. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tej van benne... Elwg egyértelműen tiltólistás egy vegánnak. Vannak vegán csokik! Vegyél azt. Vagy egy csomag jó minőségű datolyát, esetleg magvakat.
2021. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél egy szál répát..
2021. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ÖSSZETEVŐK:


Kókuszreszelék (25,5%), növényi zsírok (pálma, shea), cukor, MANDULA (8%), sovány TEJPOR, TEJSAVÓPOR, BÚZALISZT, tápióka keményítő, emulgeálószer: lecitinek (SZÓJA); aromák, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), étkezési só.

2021. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Vegán csokinak biztosan örülne. A Lindtnek van nagyon finom.

[link]

2021. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, de azért a Raffaelora gondoltam, mert annak a csomagolására belül be tudnám rakni a kézzel készített ajándéktárgyamat anélkül, hogy csokis lenne, vagy a kaja lenne olyan, mert maga a golyó is be van csomagolva. Valami más ötletet esetleg tudnátok adni?
2021. szept. 13. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve hol tudok venni ilyen vegán csokikat? Én személy szerint eggyel se futottam még össze.
2021. szept. 13. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Használd a googlet... Nekünk is megy...
2021. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden szupermarketben van vegán csoki. Attól még, hogy nincs ráírva, még lehet vegán. Csak az összetevőket kell megnézni. 200 forintos spar-os csokitól határ a csillagos ég. Azt hiszem vegán Tibi csoki is van. A Milka és a Boci viszont nem vegán egyik sem.
2021. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyers karfiolt egyél. Csak azt szabad, de azt is csak akkor, ha a termesztése során nem tett a munkagép kárt a talajlakó egysejtűek közösségében. Na ennek nyomozz utána...
2021. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!